Op. Dr. Sadık KARAKAYA

Op. Dr. Sadık KARAKAYA

Op.Dr.Sadık Karakaya 1954 yılında Adana'da doğdu.

1972 yılında Adana Erkek Lisesi,

1979 yılında İÜ. İstanbul Çapa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

1985-1991 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik ve Plastik Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

1991-2008 ylları arasında Adana Numune Hastanesi ve Güney Estetik Cerrahi Merkezinde eşzamanlı olarak görev yaptı.

2011-2013 yılları arasında kurucusu olduğu Adana EPC hastanesinde görev yapan Dr.Karakaya,kendi isteği ile bu hastaneden ayrılmış olup halen Güney Estetik Cerrahi Merkezinde hastalarını kabule devam etmektedir.

Türk Tabipler Birliği,Estetik ve Plastik Cerrahi Derneği,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi derneği ve İnterplast üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde konuşmacı ve katılımcı olarak bulunmuş olup günümüzde estetik ve plastik cerrahi gelişmelerini yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.Evli ve iki kız babası olan Dr.Karakaya' nın hobileri arasında özellikle türk sanat müziği olmak üzere müzikle uğraş önde gelmektedir.
Op. Dr. Mahmut YILDIZ

Op. Dr. Mahmut YILDIZ

Dr. Mahmut Yıldız 1954 yılında Antakya da doğdu.1974 yılında Antakya lisesi,1980 yılında Çukurova üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldu.1981-87 yılları arasında ÇÜ tıp  fakültesi  Estetik ve Plastik cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı oldu.

1987 yılında SSK Adana bölge hastanesinde estetik ve plastik cerrahi kliniğini kurdu.1987-2008 yılları arasında  eş zamanlı olarak SSK Adana bölge hastanesinde ve Güney Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezinde çalıştı.

2011-2014 yılları arasında kurucularından olduğu Özel EPC hastanesinde  görev yapan Dr.Yıldız halen Güney Estetik Cerrahi merkezinde hastalarını kabul etmektedir.

Türk tabipler birliği,Estetik ve plastik cerrahi derneği,Plastik ve rekonstrüktif cerrahi derneği,İnterplast ve Adana fotograf amatörleri derneği  üyesidir.

Yurtiçi ve yurt dışı  mesleki kongrelere katılarak estetik ve plastik cerrahideki gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan Dr.Yıldız'ın fotograf çekme,resim yapma  gibi hobileri mevcut olup  bir çok sergiye fotograf ve resimleriyle katılmıştır.
Güney Estetik Plastik Cerrahi
Güney Estetik Plastik Cerrahi
Whatsapp ile bilgi alın
Merhaba, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağız.